KRZESŁA  Jest 15 produktów.

Najlepsze nowoczesne i designerskie krzesła w Polsce!

Co tworzy nastrój? Uśmiechy innych, a może zapachy kwiatów w powietrzu? A może markowe krzesła i inne ekskluzywne meble w domu, biurze lub ogrodzie? Dokładnej odpowiedzi nie zna nikt, my pomagamy cieszyć się drobiazgami — sprzedajemy w Warszawie nowoczesne krzesła, stoły, hokery, fotele. Pona...

Najlepsze nowoczesne i designerskie krzesła w Polsce!

Co tworzy nastrój? Uśmiechy innych, a może zapachy kwiatów w powietrzu? A może markowe krzesła i inne ekskluzywne meble w domu, biurze lub ogrodzie? Dokładnej odpowiedzi nie zna nikt, my pomagamy cieszyć się drobiazgami — sprzedajemy w Warszawie nowoczesne krzesła, stoły, hokery, fotele. Ponadto, w ofercie THEDOM — najlepsze rozwiązania projektowe. Każda rzecz jest intryga, modny trend, wibracje wyłączności... i oczywiście komfort! W naszym sklepie internetowym można kupić krzesło do salonu, do domu lub mieszkania. Nasze produkty są dobrze wygląda w kuchni, salonie, korytarzu, gabinecie lub recepcji biura. Każdy model jest wyjątkowy. Kolory, kształty i materiały są harmonijne. Meble w stylu skandynawskim, pop-art lub high-tech są stworzone wyjątkowo dla Ciebie!

 

Tylko ekskluzywne krzesła i inne meble w Warszawie!
Plastykowe i miękkie krzesła w sklepie internetowym firmy THEDOM zawsze były czymś więcej, niż tylko meblami. Autorskie modele tworzą przestrzeń, gdzie można po prostu usiąść i cieszyć się tylko z tego, że pod tobą praktyczne i bezpieczne krzesło plastikowe lub drewniane.

Ważny jest nie materiał, a harmonijne połączenie linii, atrakcyjność produktu, wygodę dla użytkownika.

3 powody, aby kupić krzesła do kuchni lub salonu w sklepie internetowym THEDOM:

  • Innowacyjne rozwiązanie od najlepszych projektantów. Chcesz kupić krzesło z oparciem i podłokietnikiem, przezroczysty lub kolorowy, o nietypowym kształcie, w stylu skandynawskim, pop-art lub hi-tech? W takim razie jesteś we właściwym miejscu;
  • Oryginalne projekty krzesł - z okrągłymi lub kwadratowymi siedziskami, wysokie lub niskie, z podłokietnikami lub bez;
  • Wszystkie kolory;

Inspirowane krzesła dla kuchni, salonu
Styl naszych mebli doskonale komponuje się ze wszystkimi nowymi materiałami do wykończenia nowoczesnego i designerskiego wnętrza, takie jak: metal, szkło, chrom, beton, plastik, tkanina, skóra, tworzywa sztuczne. Jeśli wybierasz w naszym sklepie markowe krzesła do kuchni w domu, przygotuj się na wyroby z ozdobnymi elementami, funkcjonalne, tworzywa sztucznego wysokiej, z prostymi lub płynnymi liniami i kątami. W katalogu dostępne są setki modeli, z tworzyw sztucznych, metalu, drewna i akrylu, obszyta tkaniną, skórą.

Designerskie inspirowane krzesła do biura
Atmosferę biznesową, korporacyjny styl, projekt, który jest zgodny z obszarem działalności firmy, artyści i projektanci tworzą na bazie trzech filarów - "wygodne, praktyczne, ergonomicznie". Krzesła biurowe w sklepie internetowym thedom.pl idealne pasują do wnętrz firm IT, operatorów telefonii komórkowej, dostawców internetu i tysięcy innych obszarów biznesowych. Meble z prostymi, geometrycznymi formami wykonane z praktycznych materiałów — aluminium, stali, plastik.

Oferujemy krzesła biurowe dla obszarów roboczych ze szklanymi przegrodami, do sal konferencyjnych. W katalogu mamy meble, które można kupić na każdą okazję!

Więcej

Inspirowane projektem Norman Cherner

1 050,00 zł

Inspirowane projektem Norman Cherner

1 150,00 zł

Produkt nowy dostępne 2 sztuki białe 6 zółtych

370,00 zł 740,00 zł -50%

inspirowane projektem Eames DAW

220,00 zł

inspirowane Eames DSW

200,00 zł

Inspirowane projektem Norman Cherner

900,00 zł

inspirowana projektem Eero Saarinen

610,00 zł

inspirowana projektem Eero Saarinen

510,00 zł

308,00 zł 560,00 zł -45%
Okazując 1 - 15 z 15 elementów