KRZESŁA  Brak produktów w tej kategorii.

Najlepsze nowoczesne i designerskie krzesła w Polsce!

Co tworzy nastrój? Uśmiechy innych, a może zapachy kwiatów w powietrzu? A może markowe krzesła i inne ekskluzywne meble w domu, biurze lub ogrodzie? Dokładnej odpowiedzi nie zna nikt, my pomagamy cieszyć się drobiazgami — sprzedajemy w Warszawie nowoczesne krzesła, stoły, hokery, fotele. Pona...

Najlepsze nowoczesne i designerskie krzesła w Polsce!

Co tworzy nastrój? Uśmiechy innych, a może zapachy kwiatów w powietrzu? A może markowe krzesła i inne ekskluzywne meble w domu, biurze lub ogrodzie? Dokładnej odpowiedzi nie zna nikt, my pomagamy cieszyć się drobiazgami — sprzedajemy w Warszawie nowoczesne krzesła, stoły, hokery, fotele. Ponadto, w ofercie THEDOM — najlepsze rozwiązania projektowe. Każda rzecz jest intryga, modny trend, wibracje wyłączności... i oczywiście komfort! W naszym sklepie internetowym można kupić krzesło do salonu, do domu lub mieszkania. Nasze produkty są dobrze wygląda w kuchni, salonie, korytarzu, gabinecie lub recepcji biura. Każdy model jest wyjątkowy. Kolory, kształty i materiały są harmonijne. Meble w stylu skandynawskim, pop-art lub high-tech są stworzone wyjątkowo dla Ciebie!

 

Tylko ekskluzywne krzesła i inne meble w Warszawie!
Plastykowe i miękkie krzesła w sklepie internetowym firmy THEDOM zawsze były czymś więcej, niż tylko meblami. Autorskie modele tworzą przestrzeń, gdzie można po prostu usiąść i cieszyć się tylko z tego, że pod tobą praktyczne i bezpieczne krzesło plastikowe lub drewniane.

Ważny jest nie materiał, a harmonijne połączenie linii, atrakcyjność produktu, wygodę dla użytkownika.

3 powody, aby kupić krzesła do kuchni lub salonu w sklepie internetowym THEDOM:

  • Innowacyjne rozwiązanie od najlepszych projektantów. Chcesz kupić krzesło z oparciem i podłokietnikiem, przezroczysty lub kolorowy, o nietypowym kształcie, w stylu skandynawskim, pop-art lub hi-tech? W takim razie jesteś we właściwym miejscu;
  • Oryginalne projekty krzesł - z okrągłymi lub kwadratowymi siedziskami, wysokie lub niskie, z podłokietnikami lub bez;
  • Wszystkie kolory;

Inspirowane krzesła dla kuchni, salonu
Styl naszych mebli doskonale komponuje się ze wszystkimi nowymi materiałami do wykończenia nowoczesnego i designerskiego wnętrza, takie jak: metal, szkło, chrom, beton, plastik, tkanina, skóra, tworzywa sztuczne. Jeśli wybierasz w naszym sklepie markowe krzesła do kuchni w domu, przygotuj się na wyroby z ozdobnymi elementami, funkcjonalne, tworzywa sztucznego wysokiej, z prostymi lub płynnymi liniami i kątami. W katalogu dostępne są setki modeli, z tworzyw sztucznych, metalu, drewna i akrylu, obszyta tkaniną, skórą.

Designerskie inspirowane krzesła do biura
Atmosferę biznesową, korporacyjny styl, projekt, który jest zgodny z obszarem działalności firmy, artyści i projektanci tworzą na bazie trzech filarów - "wygodne, praktyczne, ergonomicznie". Krzesła biurowe w sklepie internetowym thedom.pl idealne pasują do wnętrz firm IT, operatorów telefonii komórkowej, dostawców internetu i tysięcy innych obszarów biznesowych. Meble z prostymi, geometrycznymi formami wykonane z praktycznych materiałów — aluminium, stali, plastik.

Oferujemy krzesła biurowe dla obszarów roboczych ze szklanymi przegrodami, do sal konferencyjnych. W katalogu mamy meble, które można kupić na każdą okazję!

Więcej