Hokery i krzesła barowe Jest 2 produktów.

To wyrazisty charakter sprawia, że designerskie krzesła barowe i hokery są tak ciekawym dodatkiem do wnętrz. Sprawdzą się w klubach muzycznych i pubach, gdzie będą doskonałym dopełnieniem wysokich blatów. Mogą być z powodzeniem wykorzystane również w prywatnych kuchniach. Pozwalają na wygodne spożycie posiłku przy wysokim blacie, jak też zapewni...

To wyrazisty charakter sprawia, że designerskie krzesła barowe i hokery są tak ciekawym dodatkiem do wnętrz. Sprawdzą się w klubach muzycznych i pubach, gdzie będą doskonałym dopełnieniem wysokich blatów. Mogą być z powodzeniem wykorzystane również w prywatnych kuchniach. Pozwalają na wygodne spożycie posiłku przy wysokim blacie, jak też zapewniają komfortowe miejsce przy barze w lokalach gastronomicznych.

Dostępne w naszej ofercie meble występują w wielu ciekawych formach – od klasycznych, prostych stołków na wysokich nogach, poprzez hokery z regulowaną wysokością siedzenia, a kończąc na prawdziwych dziełach sztuki użytkowej inspirowanych projektami m.in. Normana Chernera, Spoon Chaira, Antonio Citterio. Dzięki odpowiedniej konstrukcji są wygodne, a niewielki ciężar pozwala na ich przenoszenie zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Więcej

Produkt nowy dostępne 2 sztuki białe 6 zółtych

370,00 zł 740,00 zł -50%
Okazując 1 - 2 z 2 elementów