Designerskie konsole Brak produktów w tej kategorii.

Już od pierwszego spojrzenia widać, że to stylowe meble. Proponowane przez nas designerskie konsole doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza, ale dodadzą też szyku przestrzeniom urządzonym w stylu rustykalnym, prowansalskim, czy skandynawskim. Będą interesującym dodatkiem do holi, poczekalni, korytarzy zarówno w domach i mieszkaniach prywatnyc...

Już od pierwszego spojrzenia widać, że to stylowe meble. Proponowane przez nas designerskie konsole doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza, ale dodadzą też szyku przestrzeniom urządzonym w stylu rustykalnym, prowansalskim, czy skandynawskim. Będą interesującym dodatkiem do holi, poczekalni, korytarzy zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak też w hotelach.

Znajdujące się w naszej ofercie modele cechuje oryginalny styl. Konsola LILLO z lusterkiem urzeka połączeniem prostego blatu z lekko wygiętymi, finezyjnymi nóżkami, zaś model WOOD DESK świetnie łączy charakterystyczne dla mody retro nóżki z rzeźbionym po bokach, dość masywnym blatem. Ciekawie wykorzystano też połączenia kolorów. Meble mają także walory praktyczne, idealnie sprawdzają się jako miejsce do odłożenia kluczy lub torebki. Niektóre modele posiadają szufladki.

Więcej