Fotele salonowe Jest 2 produktów.

Efektowne? To zbyt mało, by opisać designerskie fotele z naszej oferty. Są prawdziwym dziełem sztuki użytkowej. Wykonane z najlepszych materiałów i z najlepszymi intencjami pozwalają kreować przestrzeń w niepowtarzalny sposób. Ich formy wzorowane są stylem minionych dziesięcioleci, jak i najnowszymi pomysłami ze świata wielki projektów meblarski...

Efektowne? To zbyt mało, by opisać designerskie fotele z naszej oferty. Są prawdziwym dziełem sztuki użytkowej. Wykonane z najlepszych materiałów i z najlepszymi intencjami pozwalają kreować przestrzeń w niepowtarzalny sposób. Ich formy wzorowane są stylem minionych dziesięcioleci, jak i najnowszymi pomysłami ze świata wielki projektów meblarskich. W ofercie znaleźć można prawdziwe perełki, jak fotel inspirowany projektem Hansa J. Wegnera, czy legendarny już model 366 Józefa Chierowskiego.

Finezyjne połączenie materiałów dodaje produktom wyrazistości i decyduje o ostatecznym wyglądzie mebla. Jasne drewno w zestawieniu z bladożółtym obiciem w pepitkę urzeka delikatnością i pięknie prezentuje się w rustykalnych wnętrzach. Aluminiowy stelaż z minimalistycznym siedziskiem obitym skórą cechuje pewna drapieżność i elegancja, dzięki czemu lepiej nadaje się do nowoczesnych wnętrz.

Więcej

inspirowany projektem Finn Juhl

1 960,00 zł 3 920,00 zł -50%

inspirowana projektem Hans J.Wegner

3 105,00 zł 6 210,00 zł -50%
Okazując 1 - 2 z 2 elementów