Koszt i warunki dostawy 

Koszty transportu na terenie całego kraju - od 25 zł do 100 zł. Koszty transportu gabarytowych i ciężkich paczek ustalane są indywidualnie.

Sklep umożliwia także odbiór paczki z opłatą "ZA POBRANIEM" - będzie doliczony dodatkowy koszt w wysokości 25 zł do ceny przesyłki

Wysyłanie towarów następuje wyłącznie na terenie Polski. Na indywidualne życzenie Klienta, możliwa wysyłka za granicę. W tej sytuacji prosimy o uprzedni kontakt mailowy: biurothedom@gmail.com

Kwota przesyłki kurierskiej nie zawiera wniesienia towaru (do mieszkania, na posesję). Niemniej, Klient może sobie ustalić indywidualnie z Dostawcą warunki wniesienia towaru.
W przypadku gdy towar dostarczany jest środkiem transportu należącym do Sklepu THEDOM.PL, przedstawiciel Sklepu może dokonać wniesienia towarów oraz ich montażu. Koszt wniesienia i montażu ustalane są indywidualnie z Klientem i stanowi nie mniej niż 5 % wartości zamówienia.

Czas dostawy produktów 3-7 dni od momentu potwierdzenia płatności i dostępności. Wyjątki stanowią zamówienie indywidualne.